نمایندگی تعمیرگاه هیوندا مشهد-نمایندگی هیوندا مشهد وكیل اباد دارای تجهیزات پیشرفته و كادر فنی متخصص و با تجربه

نمایندگی تعمیرگاه هیوندا مشهد آماده ارائه خدمات انواع مدل های هیوندای شامل :

  • تعمیرگاه هیوندای آزرا مشهد
  • تعمیرگاه هیوندای اكسنت مشهد
  • تعمیرگاه هیوندای النترا مشهد
  • تعمیرگاه هیوندای توسان مشهد
  • تعمیرگاه هیوندای i20 مشهد
  • تعمیرگاه هیوندای سانتافه مشهد

همراه با تكنسین برق قوی و تكنسین مكانیك

تعمیرگاه تخصصی هیوندای , تعمیرگاه كره ای , تعمیرات هیوندای

 امداد خودرو هیوندا مشهد با تجربه و تخصص بالایی كه دارد می تواند سرویس های زیر را ارائه دهد:

امداد هیوندا مشهد

امداد هیوندا مشهد خدمات خود شامل اعزام تعمیركار و خودرو بر ، موتور ، گیربكس ، برق و الكترونیك ، ترمز ، جلوبندی ، تهویه مطبوع (كولر و بخاری) ، نصب آپشن (دوربین جلو و عقب ، سنسور هشدار عقب و جلو) و ... بطور شبانه روزی ارائه می كند.

امداد خودرو توسان

با توجه به گرایش جهانی مشتریان نسبت به خرید خودروهای شاسی‌بلند و كراس‌اور، هیوندای درحال اضافه كردن سهم بیشتری از سبد محصولات خود به مدل‌هایی نظیر سانتافه، توسان و مدل تازه نفس است تا حق انتخاب مشتریان را افزایش دهد. توسان نیز بر مبنای چنین الگویی شكل گرفته است و علی‌رغم اشتراك فنی با پلت‌فرم النترا، كراس‌اوری چهارچرخ محرك و نسبتا كارآمد به حساب می‌آید. خدمات ما برای خودرو هیوندا توسان شامل این موارد است : اعزام تعمیركار و خودرو بر ، موتور ، گیربكس ، برق و الكترونیك ، ترمز ، جلوبندی ، تهویه مطبوع (كولر و بخاری) نصب آپشن (دوربین جلو و عقب ، سنسور هشدار عقب و جلو)

b1i51T8HHA

امداد خودرو هیوندا سانتافه

هرچند كه سانتافه های 2016 با فیس قدیم، به تعداد زیادی در بازار كشورمان وجود دارند، اما عرضه فیس‌لیفت سانتافه DM در ایران از همان مدل 2016 آغاز شد. سانتافه نیوفیس، عمده تغییراتش را در سپرهای جلو و عقب، مه‌شكن های جلو و عقب، چراغ‌ها و همچنین خطوط جلوپنجره‌اش خلاصه كرد . خدمات ما برای خودرو هیوندا سانتافه شامل این موارد است : اعزام تعمیركار و خودرو بر ، موتور ، گیربكس ، برق و الكترونیك ، ترمز ، جلوبندی ، تهویه مطبوع (كولر و بخاری)نصب آپشن (دوربین جلو و عقب ، سنسور هشدار عقب و جلو)

امداد جاده ای هیوندای

خدمات ما برای خودرو هیوندا شامل این موارد است : اعزام تعمیركار و خودرو بر ، موتور ، گیربكس ، برق و الكترونیك ، ترمز ، جلوبندی ، تهویه مطبوع (كولر و بخاری)نصب آپشن (دوربین جلو و عقب ، سنسور هشدار عقب و جلو)

تعمیركار سیار سانتافه

تعمیركار سیار سانتافه  بسیار مورد تقاضای كاربران اسست . سانتافه نیوفیس، عمده تغییراتش را در سپرهای جلو و عقب، مه‌شكن های جلو و عقب، چراغ‌ها و همچنین خطوط جلوپنجره‌اش خلاصه كرد. از این تغییرات واضح است كه هیوندای فقط می‌خواسته ظاهر سانتافه‌اش را اندكی اسپرت‌تر جلوه دهد و بدنبال تغییرات اساسی در آن نبوده . خدمات ما برای خودرو هیوندا سانتافه شامل این موارد است : اعزام تعمیركار و خودرو بر ، موتور ، گیربكس ، برق و الكترونیك ، ترمز ، جلوبندی ، تهویه مطبوع (كولر و بخاری)نصب آپشن (دوربین جلو و عقب ، سنسور هشدار عقب و جلو)

سرویس هیوندای

مواردی كه در سرویس‌ هیوندای چك می‌شود ماشین شما را تازه نفس نگه می‌دارد. با برطرف كردن نقص های كوچك از بروز مشكلات بزرگ تر جلوگیری می‌كند، حتی متوجه می‌شوید كه درنگهداری و مراقبت خودروی خود چه نقشی داشتید كه در صورت مرتكب اشتباه آن را اصلاح كنید.برخی از افراد هنگام خرید ماشین به تعداد دفعات سرویس دوره‌ای توجه می كنند زیرا این كار به منظور اهمیت دادن به سلامتی ماشین است.به طور كلی، سرویس منظم اتومبیل، منجر به جلب اطمینان از شرایط مناسب خودرو می‌شود. این كار باعث رفع مشكلات بالقوه، پیش از اینكه بر عملكرد اتومبیل تاثیر منفی بگذارد.

این موارد است : تعویض روغن موتور-تعویض شمع-فیلتر روغن-فیلتر هوا-تسمه تایم خودرو-روغن ترمز-باطری خودرو-چرخ ها و لاستیك های خودرو

 جهت دریافت هرگونه خدمات حتما با شماره   09206006503 تماس برقرار نمایید تا با دریافت تخفیفات بسیار ویژه و شگفت انگیز از ارائه خدمات توسط ما بهره مند شوید.