صافكاری pdr مشهد | مجموعه امداد خودرو مشهد با افتخار كلیه خدمات خودرویی از جمله صافكاری مدرن در مشهد-صافكاری حرفه ای مشهد-بهترین صافكاری مشهد-قیمت صافكاری در مشهد-صافكاری گریسی-صافكاری بی رنگ را تنها با یك تماس ارائه می نماید ما با افتخار اعلام می نماییم كه خدمات خود را با بالاترین كیفیت و ارزان ترین قیمت یعنی تا 10% تخفیف به مشتریان عزیز ارائه می نماییم.

امداد خودرو مشهد | صافكاری مدرن در مشهد-صافكاری حرفه ای مشهد-بهترین صافكاری مشهد-قیمت صافكاری در مشهد-صافكاری گریسی-صافكاری بی رنگ

امداد خودرو مشهد با تجهیزات مدرن و پرسنل متخصص و مجرب در زمینه انواع خدمات خودرویی از جمله صافكاری گریسی - صافكاری بی رنگ - صافكاری به شیوه pdr - جلوبندی و... در مشهد آماده ارائه خدمات به شهروندان می باشد.

صافكاری

امروزه با افزایش تنوع و قیمت سرسام آور خودروها و هزینه های نگهداری،در مواقع تصادفات و ضرب خوردگی اتومبیل انتخاب یك صافكار و تعمیركار ماهر و منصف جزو دغدغه های تمامی صاحبان خودرو میباشد .مجموعه مشهد پی دی آر با بهره گیری از تجربه، علم و ابزارالات و تجهیزات روز صنعت خودرو در خدمت همشهریان عزیز میباشد.

صافكاری pdr چیست

فرایند عملیات صافكاری ماشین به دو روش سنتی و پی دی آر PDR (paintless dent repair) انجام میشود.
در روش های نوین صافكاری كه هم روش كار و هم ابزار كار بروز شده ، ورق خودرو آسیب دیده به بهترین نحو و كمترین درصد خطا احیا و تعمیر میشود. این مجموعه با نوین ترین روشهای جهانی صافكاری،القاعات حرارتی ،پالسهای الكترونیكی در كنار روش های سنتی توانسته رضایت 100 درصدی در مشتریان ایجاد نماید.

بهترین صافكاری مشهد

خدمات بدنه برندهای بی ام وی، بنز، لكسوز، تویوتا، هیوندای، كیا
آموزش تخصصی صافكاری بی رنگی با میله (پی دی آر) با ارائه نكات كلیدی كه در هیچ جایی آموزش داده نمی‌شود (بانوان و آقایان)
انجام صفر تا صد خدمات بدنه خودروهای چپی SUV . CUV . PICKUP فقط برندهای هیوندای، لكسوز، تویوتا، بنز، بی ام و، كیا. شاسی كشی، تنظیم دقیق ثقل و ستون و سقف و.....
انجام خدمات بی رنگی قسمتهای حساس اتومبیل مثل سقف با ضمات كارشناسی فقط برندهای ذكر شده
رفع و ترمیم آسیب به جا مانده از صافكاری های سنتی و غیر تخصصی مثل موج های خیلی ریز به جا مانده و ترمیم و محو موج ها و سندونی شدن ها ناشی از كار غیر حرفه ای

 جهت دریافت هرگونه خدمات حتما با شماره 09206006503 تماس برقرار نمایید تا با دریافت تخفیفات بسیار ویژه و شگفت انگیز از ارائه خدمات توسط ما بهره مند شوید.